Локално КАРАТЕ КЛУБ „ГЕВГЕЛИЈА“ ЗАПОЧНА СО ТРЕНИНЗИ НА ОТВОРЕНО

КАРАТЕ КЛУБ „ГЕВГЕЛИЈА“ ЗАПОЧНА СО ТРЕНИНЗИ НА ОТВОРЕНО

2040
0

Карате клубот „Гевгелија“ од Гевгелија продолжува со своите активности и подготовки за за тековната натпреварувачка сезона. Од клубот најавија дека поради рестриктивните мерки, тренинзите ќе се одвиваат на отворено на Градскиот Стадион во Гевгелија. За тековни информации за клубот може да ја посетите нивната фан страна на facebook.

Спонзорирано:
loading...

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде