Локално Вести ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ВЕ СЛЕДУВА ФИНАНСИСКА ПОДДРШКА ОД ДРЖАВАТА

ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ВЕ СЛЕДУВА ФИНАНСИСКА ПОДДРШКА ОД ДРЖАВАТА

2830
0
купувам домашно

Веб страната на која може да проверите дали ќе добиете финансиска поддршка од државата веќе е во функција. 

Финансиската поддршка е наменета за граѓани и вработени лица со низок доход, млади лица и здравствени работници, а со неа ќе може да се купат домашни производи.

Овде можете да проверите дали ќе добиете финансиска помош од државата само со внесување на матичниот број.

Ви напоменуваме дека страницата може и да е преоптоварена и да функционира побавно, па ќе треба да бидете потрпеливи или обидете се подоцна.

Спонзорирано:
loading...

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде